TR ENG

Üretim

Metse Tekstil özel siparişler üzerine üretim yapan bir firmadır. Müşterilerine collection production ve bulk production bazında hizmet verir. Müşterilerimiz ürettirmek istedikleri ürünlerin çizim, kumaş cinsi, kumaş rengi ve diğer gerekli detaylarını belirledikten sonra üretim model hanemizde üretim için hazır hale getirilir. Üretimin her aşaması kesim, baskı, nakış, taş dizimi vb. her aşama Metse Tekstil'in kalite kontrol çizgisinde her bir ürüne yansıtılır.

Koleksiyonlarda belirlenecek olan kumaşların üretimi ortalama 3 hafta sürmektedir. İstenilen kumaş üretildikten sonra koleksiyon üretimine geçilir ve bu hazırlık ortalama 2-3 haftada tamamlanır. Üretim süresi toplamda kumaş üretimi de dahil olmak üzere 6 ile 10 hafta arasında tamamlanır ve hazır olur.

Buna ek olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmamızın hazırlamış olduğu koleksiyonlardan ürünler belirleyip sipariş verebilmektedirler.

Minimum siparişler için üretim adetlerimiz 300/adet model, 150/adet renk olarak yapılabilmektedir. Aylık bazda toplam üretim kapasitemiz 50.000 adettir. Bu üretim adedi ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.
Her hakkı saklıdır 2014 © METSE TEKSTİL